Ocet na pleśń i grzyba

Domowe środki skuteczne w walce z grzybem i pleśnią na ścianie, domowy środek na grzyba.

Zwalczając grzyba ze ściany, podłogi, sufitu wybieramy w pierwszej kolejności środki dostępne w domu, stosując ocet na grzyba, sodę oczyszczoną, domestos z chlorem. Jednak podczas stosowania okazuje, się że grzyb nie schodzi ze ściany.

Wybierając ocet na grzyba na ścianie, możemy mieć pewność że zapach octu pozostanie na długo w naszym mieszkaniu, rozpylając go w pomieszczeniu w postaci aerozolu wdychają również Państwo niebezpieczny związek do płuc. Środek klasyfikowany jest jako toksyczny dla zdrowia i środowiska, ocet na pleśń nie został przebadany pod względem skuteczności grzybobójczej, oznacza to że w podczas usuwania grzyba ze ściany mogą powstać toksyczne gazy, które będą Państwa truć.

Zdecydowanie nie polecamy stosowania octu na pleśń i grzyba.

Soda oczyszczona nie posiada właściwości usuwających grzyba lub pleśni, pieni się na ścianie nie dając efektów. Prawdopodobnie grzyb zostaje jedynie rozmazany przy stosowaniu sody oczyszczonej. Efekt jest jedynie pozorny, nie daje nic.

Rozpylona substancja nie jest klasyfikowana jako niebezpieczna.

Rozcieranie grzyba nie jest jego usunięciem. 

Domestos z chlorem na grzyba, środek klasyfikowany jest jako toksyczny dla zdrowia oraz środowiska, preparaty grzybobójcze na bazie chloru są toksyczne, nałożony środek na ścianę wydziela niebezpieczne gazy dla ludzi.

Zdecydowanie nie polecamy domestosu na pleśń i grzyba.

Preparat grzybobójczy 1L

Środek grzybobójczy, jest środkiem który został przebadany pod względem skuteczności grzybobójczej. Środek podczas kontaktu z grzybem nie wydziela toksycznych gazów. Preparat grzybobójczy jest całkowicie bezzapachowym środkiem.

Jesteśmy firmą, której zależy na zdrowiu naszych klientów, dlatego stosujemy wyłącznie produktu, które nie są toksyczne dla Państwa rodziny.

Zawsze stosuj wyłącznie środki grzybobójcze z pozwoleniem na obrót, jest to twoją gwarancją bezpieczeństwa oraz nietoksyczności.
Zawsze zapytaj o numer pozwolenia przed zakupem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *